Analityk Biznesowy

Jesteś doświadczonym analitykiem biznesowym, który potrafi gromadzić wymagania biznesowe oraz usprawnić pracę u klientów poprzez zdefiniowanie wizji produktu? Poszukujesz nowych interesujących wyzwań zawodowych? Dołącz do zespołu AccroWell.

Co oferujemy?

  • stabilne oraz uczciwe warunki współpracy
  • pracę od pon – pt
  • dostęp do szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną (w pakiecie Prestige VIP)
  • eventy integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • przygotowywanie danych na potrzeby analiz;
  • przetwarzanie i analiza zbiorów danych, budowanie raportów;
  • rozwój i wdrażanie nowych narzędzi wspomagających
  • rozbudowa modelu finansowego opartego o MS Access o nowe funkcjonalności, modyfikacja dotychczasowych funkcji, przygotowanie nowych kwerend na potrzeby raportowania
  • przygotowanie raportów miesięcznych oraz kwartalnych
  • przygotowanie raportów ad hoc na podstawie otrzymanych danych
  • automatyzacja lub uproszczenie procesu wgrywania nowych danych do modelu za pomocą VBA / modyfikacja istniejącego kodu
  • wsparcie techniczne działu kontrolingu, rozwiązywanie problemów, proponowanie nowych rozwiązań
  • wsparcie w automatyzacji codziennych działań poprzez wykorzystanie; zaawansowanych funkcji pakietu MS Office

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego: informatyka, rachunkowość, finanse lub pokrewne o kompetencjach analityka biznesowego
  • doświadczenia we współpracy z działem kontrolingu – konieczne
  • zaawansowanej znajomość MS EXCEL (tabele przestawne, zaawansowane funkcje), ACCESS, VBA (czytanie i edycja kodu), praktycznej znajomości języków: SQL oraz Power Query
  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego – konieczne
  • dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i samodzielności
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia w pracy z Power BI – mile widziane
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (B2/C1)

    Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych, abyśmy mogli skontaktować się w niedalekiej przyszłości, gdy będziemy mogli zaproponować Ci pracę na stanowisku odpowiadającym Twoim oczekiwaniom oraz kwalifikacjom.
    Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych w naszej Polityce Prywatności oraz zasadami korzystania z formularza, określonymi w Regulaminie.
    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
    Podsumowanie
    • Warszawa
    • B2B
    • Praca hybrydowa
    Kompetencje
    VBA / Access / Power Query / SQL / Analityk Danych
    Język
    polski / angielski