Główny Księgowy

AccroWell – nasi eksperci są naszym kluczem do sukcesu. Dołącz do nas i uwolnij swój potencjał. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia oraz nieustanny rozwój, między wyjątkowymi ludźmi. Jeżeli lubisz połączenie działań operacyjnych wraz z kierowaniem zespołem oraz kontaktem
z klientem – szukamy właśnie Ciebie!

Co oferujemy?

  • stabilne oraz uczciwe warunki zatrudnienia
  • pracę od pon – pt
  • prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do szkoleń
  • premie wakacyjne, urodzinowe, świąteczne
  • 2 dodatkowe pełnopłatne dni urlopu ekstra
  • eventy integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz  raportów zarządczych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK, podpisywanie i przekazywanie do US
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej
  • aktywny udział w tworzeniu zespołu księgowego
  • nadzór nad bieżącą pracą podległego zespołu

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego kierunkowego: finanse i rachunkowość, ekonomia, matematyka etc.
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego oraz UoR
  • zaawansowanej znajomości MS EXCELL
  • dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i samodzielności
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości Comarch Optima
  • mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego (B2/C1)

    Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych, abyśmy mogli skontaktować się w niedalekiej przyszłości, gdy będziemy mogli zaproponować Ci pracę na stanowisku odpowiadającym Twoim oczekiwaniom oraz kwalifikacjom.
    Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych w naszej Polityce Prywatności oraz zasadami korzystania z formularza, określonymi w Regulaminie.
    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
    Podsumowanie
    • Gdańsk
    • UoP
    • Praca hybrydowa
    Kompetencje
    UoR / Podatki / Comarch OPTIMA / Księgowość / Kierownik / Główny Księgowy / Zarządzanie
    Język
    polski / angielski