Księgowy

Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym księgowaniu dokumentów dla dużych spółek? Wprowadzanie i wyjaśnianie transakcji o wysokim stopniu skomplikowania, to coś co napędza Cię do działania? Posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu obsługi kontroli urzędów państwowych? Fantastycznie – dołącz do nas!

Co oferujemy?

  • stabilne oraz uczciwe warunki zatrudnienia
  • pracę od pon – pt
  • prywatną opiekę medyczną (w pakiecie prestige VIP)
  • dostęp do szkoleń
  • premie wakacyjne, urodzinowe, świąteczne
  • 2 dodatkowe pełnopłatne dni urlopu ekstra
  • eventy integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • samodzielne księgowanie dokumentów księgowych
  • wprowadzanie i wyjaśnianie transakcji o wysokim stopniu skomplikowania.
  • kontrolowanie transakcji księgowych, uzgadnianie salda kont do księgowego zamknięcia miesiąca
  • samodzielne wykonywanie prac zleconych przez osobę odpowiedzialną za projekt
  • przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla klientów oraz dla GUS
  • monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach
  • samodzielne prowadzenie obsługi kontroli urzędów państwowych.
  • sporządzanie projektu polityki rachunkowości dla Klienta
  • odpowiedzialność za planowe wykonywanie zleceń, dotrzymywanie terminów podanych przez Klienta

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego: ekonomia, finanse i rachunkowość i pokrewne
  • 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego (CIT VAT) UoR
  • znajomości MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • znajomości Comarch Optima
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, odpowiedzialności i samodzielności

    Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych, abyśmy mogli skontaktować się w niedalekiej przyszłości, gdy będziemy mogli zaproponować Ci pracę na stanowisku odpowiadającym Twoim oczekiwaniom oraz kwalifikacjom.
    Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych w naszej Polityce Prywatności oraz zasadami korzystania z formularza, określonymi w Regulaminie.
    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
    Podsumowanie
    • Warszawa
    • UoP
    • Praca hybrydowa
    Kompetencje
    UoR / Podatki / Comarch OPTIMA / Księgowość
    Język
    polski