Specjalista ds. Kadr i Płac

Posiadasz min. 3 lata doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi? Możesz pochwalić się praktyczną znajomości przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy? Comarch Optima oraz Płatnik to Twoje ulubione programy? Wspaniale – to właśnie Ciebie potrzebujemy w zespole AccroWell.

Co oferujemy?

  • stabilne oraz uczciwe warunki zatrudnienia
  • pracę od pon – pt
  • prywatną opiekę medyczną (w pakiecie prestige VIP)
  • dostęp do szkoleń
  • premie wakacyjne, urodzinowe, świąteczne
  • 2 dodatkowe pełnopłatne dni urlopu ekstra
  • eventy integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • samodzielne prowadzenie teczek osobowych pracowników
  • sporządzanie dokumentów kadrowych
  • sporządzanie skierowań na badania medycyny pracy (wstępne, okresowe, profilaktyczne)
  • prowadzenie ewidencji urlopowych, ewidencji ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu
  • prowadzenie spraw kadrowych na zlecenie Klientów
  • samodzielne sporządzanie i wysyłanie listy płac
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji/sprawozdawczości ZUS, GUS, PFRON i Urzędów Skarbowych
  • kontaktowanie się z urzędami w sprawach pracowniczych
  • prowadzenie spraw związanych z ZFŚS i PPK
  • samodzielne prowadzenie i obsługa kontroli urzędów państwowych (m.in. US, ZUS, PIP)

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego
  • 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości Comarch Optima
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, kodeksu cywilnego (w zakresie zawierania umów cywilno-prawnych), ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, przepisów podatkowych (w zakresie naliczania podatku dochodowego od osób fizycznych)
  • znajomości MS Excel
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, odpowiedzialności i samodzielności

    Potrzebujemy Twojej zgody na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych, abyśmy mogli skontaktować się w niedalekiej przyszłości, gdy będziemy mogli zaproponować Ci pracę na stanowisku odpowiadającym Twoim oczekiwaniom oraz kwalifikacjom.
    Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych w naszej Polityce Prywatności oraz zasadami korzystania z formularza, określonymi w Regulaminie.
    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
    Podsumowanie
    • Warszawa
    • UoP
    • Praca hybrydowa
    Kompetencje
    Comarch OPTIMA / Płatnik / Prawo pracy / Kadry i płace / Specjalista
    Język
    polski